Audronė rugegėlė

„Rugiagėlė“

Esu Audronė. Megzti, nerti, siuvinėti pradėjau dar mokykloje. Manau, kad pomėgis rankdarbiams yra paveldėtas. Labai gražiai nėrė vašeliu, siuvo, mokėjo įvairius darbus močiutė. Mama daug metų dirbo darbų mokytoja, taip pat mėgo rankdarbius, mezgė, nėrė , siuvinėjo, karpė karpinius . Daug metų mezgiau, nėriau daugiausia drabužius sau, šeimynai. Vėliau išbandžiau įvairias rankdarbių gamybos technikas.

Darbeliai gimsta tiesiog iš idėjos ir fantazijos. Papuošalus pradėjau kurti pirmiausia sau, norėdama pasipuošti išskirtiniu aksesuaru. Vėliau gaminau draugėms, dovanoms. Sages, vėrinius ir apyrankes gaminu iš vilnos, neriu, mezgu iš siūlų bei rankdarbių vielutės su įvairiais karoliukais, akmenukais, gintaru. Patinka gaminti sages ir iš odos, audinio, vielutės ir įvairių kitų medžiagų. Smagu derinti spalvas kuriant papuošalus iš keramikos ar kitokių karoliukų.

Nuo 2010 metų esu tautodailininkų sąjungos narė. Su įvairiais darbais dalyvauju kasmetinėse Anykščių skyriaus tautodailininkų bei kitose parodose.