Dūzgilė

„Dūzgilė“

Esu Indrė ir Anykščiai yra mano gimtasis miestas. Čia ir prasidėjo mano kūrybinis kelias. Kai buvau visai maža, matydavau, kaip bobutė bado su specialia adata kilimus, vėliau stebėdavau, kaip mama mezga, neria, karpo, o tėtė pina įvairiausius krepšius iš vytelių.

Šiek tiek ūgtelėjusi, pati į rankas paėmiau virbalus ir jau pradinėse klasėse buvau nusimezgusi šaliką ir kepurę. Noras kurti ir tobulėti mane atvedė į Vilniaus pedagoginį universitetą, kur baigiau edukologiją, mokslus, susijusius su kūryba, įsigijau technologijų mokytojos specialybę. Deja, gyvenimas susiklostė taip, kad dirbti mokykloje neteko. Išmokau dirbti grafikos dizaino IT programomis.

Ilgą laiką svajojau, kaip savo mintis iš kompiuterio perkelti į labiau apčiuopiamus dalykus. Svajonė išsipildė, kai įsigijusi lazerines stakles pradėjau graviruoti ir pjaustyti ant įvairių medžiagų: medžio, odos, stiklo, plastiko ir kt.

Ant įvairių daiktų galiu sukurti individualius/asmeninius užsakymus įvairioms progoms, o tai gali papuošti Jūsų šventę ar svarbias akimirkas išskirtinumu ir originalumu. Labai tikiuosi, kad mano sukurti gaminiai patiks ir Jums.