Amber Ceramics studio

„Amber Ceramics Studio“

Esu keramikė, „Amber ceramics studio“ įkūrėja. Studijavau dailiosios keramikos technologiją Vilniaus aukštesniojoje technologijų mokykloje, tačiau baigusi studijas nedirbo pagal savo įgytą specialybę. „Pasimatavau“ įvairiausių darbų ir specialybių, sukausi rutinoje, darbas, namai, motinystė, stresas ir svajojau, kad kažkada turėsiu laiko lipdyti.

Ir vieną dieną atėjo laikas. Sukūriau pirmąją kolekciją norėdama užfiksuoti gamtos grožį keramikoje. Atsirado norinčių ją įsigyti, tad teko įkurti įmonę „Amber ceramics studio“. Dažniausiai pradžioje rašai verslo planą, paskui imi jį įgyvendinti, mano atveju viskas atvirkščiai, pradžioje sukūriau savo pirmąją kolekciją, ne pardavimui, norėjau tiesiog lipdyti, bet žmonės pradėjo mokėti daugiau nei galėjau tikėtis.

Savo darbais kviečiu visus atkreipti dėmesį į gamtos grožį ir dalelę jos turėti arčiau savęs. Gamindama „Paupio“ kolekcijas naudoju augalus, įspaudžiu juos molyje. „Žydėjimo“ kolekcijoje vaizduoju žydinčius medžius, juk žydėjimas tai – gamtos kuriamas stebuklas.

MB „Amber ceramics studio“ ne tik vienetinės keramikos gamyba, bet ir kūrybiniai užsiėmimai, kurių metu dalinuosi savo patirtimi su žmonėmis.