Amber Ceramics studio mobili edukacija

Edukacija su Darija

MIBILI KERAMIKOS STUDIJA MB „Amber ceramics studio“ įkūrėja dalinasi savo patirtimi su žmonėmis. Kūrybinių ir praktinių užsiėmimų metu padeda žmonėms suvokti savo lipdymo, stilių, braižą ir pagaminti tai, ką jis nori, konsultuoja, kai kyla klausimų. Šie užsiėmimai yra praktinio, pramoginio laisvalaikio praleidimo forma. Susipažink su taikomojo meno karaliene – keramika!

Siūlome praturtinti savo laisvalaikį atpalaiduojančia kūrybine veikla. Tuo pačiu pasidaryti savo rankų darbo kūrinius – lėkštę. Organizuojame Išvažiuojamas „Kūrybines keramikos dirbtuves” į jūsų pasirinktas patalpas.  Užsiėmimai skirti pradedantiesiems, suaugusiems. Esant poreikiui vaikams organizuojamas atskiras užsiėmimas kitu metu.

GRUPĖMS, KURIOS TURI GALIMYBĘ SUSIRINKTI 1 KARTĄ 1 užsiėmimas – Lipdyba. Susitikimo metu dalyviai lipdo darbus. Likusią gamybos dalį atlieka „Amber ceramics studio” įkūrėja savo dirbtuvėse. Trukmė: ~2-2,5 val.

GRUPĖMS, KURIOS TURI GALIMYBĘ SUSIRINKTI 2 KARTUS 1 užsiėmimas – Lipdyba Trukmė: ~2-2,5 val. Pertrauka – dvi savaitės, per kurias gaminiai yra išdžiovinami ir išdegami. 2 užsiėmimas – Glazūravimas Trukmė: 2 – 2,5 val.

Popieriaus edukacija su Vaida

Vedu popieriaus gamybos edukaciją,  grupė iki 7 žmonių. Edukacijos metu pagaminsime rankų darbo popierių, dekoruotą augaliukais.

By dite kūrybinės dirbtuvės
Bitelės ūkio edukacija

Edukacija su Bitelės ŪKIU

Turiningas laisvalaikis gamtoje – viena iš mūsų prioritetinių veiklos krypčių. Siekiame, kad kiekvienas iš mūsų nenutoltų nuo gamtos, suprastų ir išmoktų vertinti, saugoti  ją, domėtųsi savo aplinka ir kultūra. Užsiėmimuose gali dalyvauti suaugusiųjų, įvairaus amžiaus vaikų, senjorų, turinčių negalią asmenų grupės. Veiklas priderinsime prie galimybių ir poreikių ar net kartu sukursime ir įgyvendinsime naują projektą.

Edukacinė programa DEGANTIS MEDUS: Žvakių gamyba iš bičių korio, žvakidės iš natūralaus medžio dekoravimas tautiniais ar gamtos motyvais. Edukacinės programos  metu išbandysite sausąją žvakių gaminimo techniką – iš bičių korių, dalyvausite  žvakės gamybos ir jos dekoravimo gamtinėmis medžiagomis procese . Taip pat šis užsiėmimas suteiks unikalią galimybę prisiliesti prie lietuviško medžio, pajusti jo šilumą, skleidžiamą energiją, užuosti jo kvapą.

Edukacinė programa PINTINIŲ SODELIS: Tautodailininkas Kazys Morkūnas aprodys apylinkes, pintinių, senovinių rakandų ekspozicijas, papasakos legendas. Unikalioje sodyboje, sename kluone, pievų miškų apsuptyje, tradicinių amatų meistrai Ligita ir Kazys Morkūnai yra įkūrę įvairių pintų gaminių muziejų, senovinių rakandų ekspoziciją.

Amatų kalnelio edukacija

Tradicinės keramikos dirbtuvė „Amatų kalnelis” įsikūrusi prie Šventosios upės krantų, sename Inkūnų kaime. Užsukite į klėtelę susipažinti su seniausiu pasaulio amatu – keramika. Čia apžiūrėsite puodynių kolekciją, įsigysite patikusį gaminį.

Vedamose pamokėlėse mokome pasigaminti dubenėlį ar puoduką, o jei nepristigs ryžto – ąsotį ar puodynę. Sukauptus darbus išdegame archajiškąja raugo technika ir grąžiname autoriams.

Kviečiame kūrybingai atšvęsti gimtadienį ar mergvakarį, susiburti su draugais, šeimos nariais ar įmonės darbuotojais.

Atsivežkite savo idėją, o moliu, įrankiais ir patirtimi pasidalinsime mes!