Dovanų kupono taisyklės

Pagaminta Anyščiuose dovanų kuponas

2. Dovanų kuponą galima įsigyti PAGAMINTA ANYKŠČIUOSE fizinėje parduotuvėje adresu: A. Baranausko a. 1, Anykščiai arba internetiniame puslapyje http://www.pagamintaanyksciuose.lt

3. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už prekes šiose vietose: Internetiniame puslapyje http://www.pagamintaanyksciuose.lt 
ir PAGAMINTA ANYKŠČIUOSE fizinėje parduotuvėje adresu: A. Baranausko a. 1, Anykščiai.

4. Specialūs pasiūlymai bei dovanos galioja PERKANT dovanų kuponą, o ne juo atsiskaitant. Dovanos ir specialūs pasiūlymai yra taikomi užsakymams, jei jų galutinė papildomai sumokama suma po dovanų kuponų panaudojimo siekia sąlygose numatytą sumą.

5. Dovanų kuponas galioja 6 (šešis) mėnesius nuo jo įsigijimo dienos. Dovanų kupono galiojimo pabaigos data yra nurodyta ant Dovanų kupono.

6. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui.

7. Dovanų kuponas negali būti keičiamas į pinigus.

8. Tuo atveju, kai Dovanų kuponu atsiskaitoma už prekes, kurių kaina viršija Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, trūkstamą įsigyjamų prekių kainos dalį galima primokėti grynaisiais pinigais, kreditine arba debetine kortele. Jeigu prekių kaina yra mažesnė už Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, grąža nėra atiduodama.

9. Dovanų kuponas atsiskaitymui už prekes gali būti panaudotas tik vieną kartą. Pateikus Dovanų kuponą atsiskaityti už prekes, Dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.

10. Tuo atveju, jei Dovanų kuponas yra sugadintas, suteptas, suplėšytas ar kitaip pažeistas ir dėl to nėra galimybės identifikuoti Dovanų kupono numerio, Dovanų kupone nurodytos pinigų sumos dydžio, Dovanų kuponu atsiskaityti už prekes nėra galima, toks Dovanų kuponas nėra keičiamas ir pinigai už jį nėra grąžinami.

11. Įsigyjant Dovanų kuponą PVM sąskaita-faktūra nėra išrašoma. Pageidaujant, sąskaita-faktūra bus išrašoma po prekės įsigijimo.

12. Pardavėjas PAGAMINTA ANYKŠČIUOSE pasilieka teisę keisti šias Dovanų kupono naudojimo taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto tinklalapyje http://www.pagamntaanyksciuose.lt.

13. Iškilus klausimas dėl Dovanų kupono pirkimo ar jo panaudojimo galime kreiptis el. paštu info@pagamintaanyksciuose.lt .