Dažniausiai užduodami klausimai

pagalba

Dažnai užduodami klausimai.

Atsakymų į iškilusius klausimus ieškokite skiltyje dažniausiai užduodami klausimai, o jei nerasite atsakymo susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu.

Vis dar reikia pagalbos

Susisiekite

Pirmadienis - Šeštadienis 9:00-18:00 val. Sekmadienis 9:00 - 15:00 val.

El. paštas

info@pagamintaanyksciuose.lt

Telefonas

+3706 08 36099

Užsakymai ir siuntimas

Mūsų parduotuvėlėje, po užsakymo, siuntos išsiunčiamos tą pačią arba sekančią darbo dieną. Kiekvienos siuntos gavimas priklauso nuo pasirinkto vežėjo. Užsakymai savaitgaliais ir šventiniu laikotarpiu, gali trukti ilgiau nei įprastai iki 4 – 6 d.d. nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo.

Pristatymas tą pačią dieną galimas tik Anykščių mieste arba už jo ribų 15 km spinduliu. 

Taip. Maisto produktus pristatatome, kaip ir visas kitas prekes, nes produktai turi galiojimo laiką. Siunčiat sutikrinamas galiojimas, kad siuntai pasiekus gavėją, prekės galiojimas būtų geras. 

Jei užsisakėte prekes ir dar nesate neapmokėją užsakymo jis bus atšauktas automatiškai per 1 d.d. Jei užsakymą užsakėte ir jau apmokėjote, tuomet reikia susisiekti telefonu arba el. paštu nurodžius užsakymo numerį, jūsų užsakymas bus atšauktas, o pinigai į sąskaitą bus gražinami per 10 d.d.

Užsisakius siuntimą kurjeriu su pristatymu į namus, jūs turite būti namuose tuo laiku, kokiu gausite iš kurjerio pranešime apie pristatymo laiką ir dieną. Jei tuo metu jūsų namuose nebus suderinsite su kurjeriu kitą susitikimo vietą arba laiką pristatymui, tačiau jei jums bus paskirtas mokestis už papildomą pristatymo keitimą, jį apmokate pats kurjeriui pristatymo metu.

Užsisakius siuntą gausite patvirtinimą nurodytu el. paštu. Kai siunta bus išsiųsta, tuo pačiu el. paštu, gausite informaciją apie siuntinio sekimo numerį, kurį galėsite įvesti į pasirinkto pristatymo vežėjo puslapyje esančią sekimo vietą ir ten galėsite matyti, kaip keliauja jūsų siunta.

Užsisakius išankstinį užsakymą jį turite apmokėti iš karto, o prie užsakymo yra nurodyti terminai. Pristatymas priklauso nuo termino, kada bus pagamintas jūsų užsakymas, o tik gavus pagamintą produktą užsakymas bus išsiustas tą pačią arba sekančią dieną nuo jo gamimo. Visą informaciją gausite el. paštu apie jūsų siuntos būseną. Iškilus daugiau klausimų kreipkitės nurodytais kontaktais.

Pagaminta Anykščiuose

Taip. Nuolaidos taikomos su anykštėno kotele 10% arba perkant už 50 € ir daugiau galite gauti nemokamą pristatymą. Papildomos nuolaidos ar uolaidųkodai prekėms bus skelbiamos puslapyje, tad sekite naujienas ir prenumeruokite naujienlaiškį, kad viską sužinotumėte pirmieji.

Tai mūsų Anykščių miesto krašto kūrėjai, kurie gamina vienetines prekes bei maisto produktus pagal išsaugotas tradicijas. Sveika, skanu ir išskirtina.

taip galima ne tik atvykti apžiūrėti, bet ir įsigyti prekių vietoje adresu A. Baranausko a. 1, Anykščiai.

Dirbame visomis savaitės dienomis. Pirmadieniais – šeštadieniais 09:00-18:00 val. ir Sekmadieniais 09:00-15:00 val.