Apie mus
Gabriele-Graiuzdaite-Patumsiene-ir-Kristina-Beinoryte
anykščiuose-konkoreziai

Viskas rankų darbo pagaminta su meile

„Pagaminta Anykščiuose“ – anykštėnų, kūrėjų, gamintojų ir smulkių verslininkų bendruomenė

Amatininkai ir kūrėjai įvaldę savo srities meistrystę kuria puikius gaminius, tačiau susiduria su rinkodaros problemomis: nemoka apie save paskleisti žinios arba neužtenka tam laiko visą dėmesį skiriant kūrybai. Kristina Beinorytė ir Gabrielė Griauzdaitė-Patumsienė nusprendė padėti kūrėjams, sukūrė platformą Pagamintaanyksciuose.lt ir fizinę parduotuvę „Pagaminta Anykščiuose“. 

Nori sėkmingo verslo – mylėk žmones

Šių verslininkių veikla susidėliojo tarsi savaime, siekiant kurti naudą miestui ir vietinei bendruomenei: „Mes pačios esame labai atviros ir mylinčios žmones, todėl mums labai įdomu bendrauti su tiek talentingų ir šaunių vietinių žmonių“, – džiaugiasi verslininkės.

Moterys mano, jog pirmiausia svarbiausia palaikyti šiltus ir žmogiškus santykius, o tuomet darbai klostosi sėkmingai. Moterų „arkliukai“: patirtis personalo valdyme, rinkodara, komunikacija, todėl vadovaujasi savo stiprybėmis, padeda žmonėms, bei kelia savo verslui ambicingus tikslus: vystyti elektorinę prekybą užsienio rinkoms, fizinės parduotuvės atsiperkamumas pusmečio bėgyje ir, žinoma, – svarbiausia garsinti Anykščių krašto kūrėjus.

Mūsų įkvėpimas

Teigiamas klientų ir partnerių grįžtamasis ryšys įkvepia eiti tik į priekį: „Jų šypsenos ir tikėjimas mumis tai mūsų varikliukas.“

Rankų darbo gaminiai

Visi produktai vienetiniai, išskirtiniai ir pagaminti su begaline meile ir kuopštumu

Kūrėjai ir amatininkai

Nuo mažų kūrėjų iki šeimos verslo...

Pagaminta Anykščiuose

Rankų darbo gaminiai pagaminti Anykščiuose

Laimingi klientai

Patenkinti klientai - džaiugsmas MUMS

anykščiuose-konkoreziai

Apie mus

Gaminių sudėtis ir autentiškumas

Kiekvienas rankų darbo gaminys esantis parduotuvėje yra unikalus, vienetinis ir išskirtinis.  Gaminių sudėtis nuo maisto produktų, arbatų, natūralaus medaus produktų, bei sveikatą stiprinančių natūralių priemonių, tokių kaip bičių pikis ar duonelė, iki odos, keramikos, vilnos ar šilko gaminių, mezginių bei pintų krepšių. Parduotuvė išsiskiria tuo, kad joje esantys gaminių kūrėjai naudoja aukščiausios rūšies medžiagas, bei turi savo ūkius kuriuos prižiūri, myli bei rūpinasi, kad galėtų pateikti pačią geriausią produkciją Jums!

keramika

Keramikos dirbiniai

Unikalūs keramikos dirbiniai: rankų darbo keramika namams, dovanoms, interjerui. Vienetinės muilinės, namų dekoracijos, lėkštės, puodeliai, interjero akcentai bei nepakartojamos sagės moterų grožiui. Dovanos įvairiausioms progoms!

Odos gaminiai

Odos gaminiai

Rankų darbo natūralios odos gaminiai. Personalizuoti natūralios odos aksesuarai: odinės apyrankės, rankinės, raktų pakabukai, diržai, delninės. Unikalūs odiniai gaminiai vyrams ir moterims.